מי אנחנו

יעל כהן אליאס

Box On Time

Box On Time הוקמה ע"י יעל כהן.

יעל בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנה ביבוא ויצוא של מגוון רחב של מוצרים ומכל רחבי תבל.

היכרותה את התחום וניסיונה באים לידי ביטוי בכל פעילות Box On Time

תחום הייבוא והייצוא מהווה נדבך חשוב בפעילות העסקית של לקוחותינו ובעל השפעה ישירה על התוצאות העסקיות. המקצועיות אליה אנו מחויבים מספקת ללקוחותינו ערך מוסף רב וחוסכת עלויות מיותרות.

תהליכי היבוא והייצוא צורכים קשב ניהולי רב, תשומת לב לפרטים רבים והכרות מקצועית ועדכנית. העובדה שאנו פועלים ומנהלים את כל התהליך, מאפשרת ללקוחותינו להתמקד בפעילות הליבה של עסקיהם.

השירות שלנו מספק ללקוחותינו פתרון מלא. אנו פועלים ומתקשרים עם כל הגורמים הקיימים והרלוונטיים לפעילות לקוחותינו לרבות ספקים (מקומיים וזרים), לקוחות, בנקים, רגולציה, דוגמאות, מכס ועוד והכל תוך כדי עדכון שוטף ותאום מלא עם לקוחותינו. אנו דואגים להתעדכן באופן שוטף בכל הקשור לתחומי פעילותינו וכל זאת על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר ולחסוך את מירב הזמן והעלויות שניתן.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים עסקיים ארוכי טווח ופועלים ללא לאות על מנת להרוויח את שביעות רצונם ולתת להם שירות לאורך זמן. אנו רואים בלקוחותינו את תו התקן החשוב ביותר ומבינים שהם מהווים את זכות קיומנו. אנו לומדים את צרכי הלקוח ומתאימים את השרות הטוב ביותר עבורו.

לאור ניסיוננו, עם לקוחותינו נמנים חברות ועסקים המייבאים ומייצאים מכל ולכל היבשות בעולם. מגוון המוצרים בו אנו מטפלים הנו רחב מאוד ומאפשר לנו ידע רב המביא ללקוחותינו חיסכון בזמן ועלויות. כמו כן, אנו פועלים לייצר שיתופי פעולה וקשרים עסקיים בין לקוחותינו לגורמים שונים בעולם על מנת לסייע בפיתוח עסקיהם.

אנו נשמח לקבל את האפשרות וההזדמנות להציע את שירותנו ולקלוט אותך לקהל לקוחותינו.